Звоните: 093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Каталог Фаберлік

Компанія Faberlic - це перша російська компанія, яка спеціалізується на випуску косметичних засобів. Вийшовши на ринок, як компанія-виробник засобів для омолодження шкіри, вона з кожним роком розвивається і завойовує нові горизонти. В даний час асортимент сайту Фаберлік представлений косметикою і парфумерією, одягом і текстилем, товарами для дому та побутовою хімією, продуктами харчування та засобами для оздоровлення організму.

На нашому сайті Faberlic , ви можете абсолютно безкоштовно скачати каталог Фаберлік онлайн. Також гортати каталог можна в онлайн режимі прямо зараз, ми намагаємося своєчасно оновлювати всю інформацію на сайті, щоб у вас завжди були свіжі і актуальні каталоги улюбленої косметики Faberlic. На даний момент ви можете почати дивитися Фаберлік каталогу онлайн безкоштовно. Також тут ви зможете знайти багато іншої корисної інформації, наприклад: онлайн реєстрація нового консультанта в компанії Faberlic, опис асортименту продукції, актуальні акції та навіть уроки краси.

На сторінках нашого сайту ви знайдете будь-який каталог Фаберлік, випущений компанією. Тут представлені: як діючий в даний момент каталог, так і зовсім нові, які ще не вступили в дію. Завдяки їм ви зможете спланувати свої покупки і вирішити в якому каталозі Фабрелік вам зручніше купити той чи інший засіб. Зручний формат перегляду каталогу, корисні факти про продукцію, яскраві образи і спокусливі картинки привертають увагу, інтригують і підштовхують до купівлі. Зустрітися з унікальною Кисневою косметикою одного з провідних російських брендів в сфері прямих продажів.

Акция каталога

Присоединяйтесь к Faberlic – получайте подарки!

Оставайтесь в нашей команде и получайте новые выгодные предложения. Делайте покупки по каждому из следующих 8 каталогов, и наборы хитов Faberlic достанутся вам по суперцене!

подробнее

Случайная новость

Встречай стойкую крем-краску для волос с инновационной технологией запечатывания цвета – Expert Color от Faberlic.

Стойкая краска «Максимум цвета» поможет придать волосам оттенок, о котором ты мечтала! Технология Color lock фиксирует тон по всей длине каждого волоса и предотвращает вымывание, чтобы насыщенный цвет радовал тебя ещё дольше. Крем с обволакивающей текстурой надежно закрашивает седину, а благодаря питательным маслам поддерживает мягкость и естественный блеск волос.

Масло амлы интенсивно питает волосы по всей длине, восстанавливает их структуру, разглаживает поверхность – локоны становятся послушными и блестящими.

Масло моринги помогает волосам расти и обновляться, питая волосяные фолликулы.

Продли сияние цвета и подари волосам глубокий уход! Добавляй в краску ампульный концентрат серии Expert hair: восстанавливай силу и здоровье волос прямо во время окрашивания. Ампулы также можно использовать отдельно, в качестве дополнительного ухода за локонами.

Быть новичком выгодно!