Звоните: 093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Реєстрація в Фаберлік

На сьогоднішній день купити косметику Фаберлік в Україні стало дуже просто, завдяки офіційному сайту і онлайн реєстрації. Після реєстрації на сайті ви отримуєте свій номер і код, за допомогою якого в будь-якому місці і будь-який час ви зможете зробити замовлення і купити косметику.

Ви можете просто купувати косметику, не будучи консультантом компанії -  потрібно тільки на офіційному сайті відправити замовлення. Купуючи косметику Фаберлік, Ви купуєте високоякісну продукцію з унікальною технологією виготовлення.

Косметика містить активний кисень, який збагачує шкіру киснем і дарує їй молодість і сяйво. Косметика Фаберлік унікальна, вона стала цікава багатьом споживачам з ближнього і далекого зарубіжжя. Де б ви не знаходилися, в якій країні чи місті, купити косметику можна без проблем. Ця косметика творить чудеса з нашою шкірою, вона підходить для всіх типів.

 

Косметику полюбили багато жінок, вона допомагає тим, хто багато працює і знаходиться в офісі або подорожує. Шкіра, з появою Фаберлік, отримала підтримку і такий необхідний для всіх кисень - основний компонент для життя клітини шкіри.

Купити косметику зараз реально для всіх, завдяки доступним цінам, акціям і знижкам.

Консультантам компанії Фаберлік дається можливість не тільки купувати косметику зі знижкою, але продавати і заробляти. Вся продукція Фаберлік створена з любов’ю, щоб дарувати радість кожного дня.  Купуйте косметику по низькій ціні на офіційному сайті компанії.

Акция каталога

Присоединяйтесь к Faberlic – получайте подарки!

Оставайтесь в нашей команде и получайте новые выгодные предложения. Делайте покупки по каждому из следующих 8 каталогов, и наборы хитов Faberlic достанутся вам по суперцене!

подробнее

Случайная новость

Найти любимый оттенок помады – словно обрести спутника жизни. Он всегда с тобой, неизменно радует и помогает почувствовать себя самой-самой. Когда предновогодняя суета в самом разгаре, легко забыть о самом главном: выбрать праздничный цвет для собственной улыбки. Делайте покупки по новому каталогу Faberlic и заказывайте ухаживающую губную помаду по специальной цене!

Полуматовая помада «Бархатный сезон» ложится на губы ровно и мягко, создавая модный эффект бархата. Средство без парабенов ухаживает за кожей – формулу обогатили питательные масла.

Сатиновая помада «Сияние в цвете» создает не только мягкий элегантный блеск, но и безупречный контур. Масло карите и витамины А и Е интенсивно питают кожу губ.

Любой оттенок полуматовой или сатиновой помады – всего за 67 гривен! Цена действует при покупке по каталогу №19 на сумму от 119 гривен.

Быть новичком выгодно!