Звоните: 093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Реєстрація в Фаберлік

На сьогоднішній день купити косметику Фаберлік в Україні стало дуже просто, завдяки офіційному сайту і онлайн реєстрації. Після реєстрації на сайті ви отримуєте свій номер і код, за допомогою якого в будь-якому місці і будь-який час ви зможете зробити замовлення і купити косметику.

Ви можете просто купувати косметику, не будучи консультантом компанії -  потрібно тільки на офіційному сайті відправити замовлення. Купуючи косметику Фаберлік, Ви купуєте високоякісну продукцію з унікальною технологією виготовлення.

Косметика містить активний кисень, який збагачує шкіру киснем і дарує їй молодість і сяйво. Косметика Фаберлік унікальна, вона стала цікава багатьом споживачам з ближнього і далекого зарубіжжя. Де б ви не знаходилися, в якій країні чи місті, купити косметику можна без проблем. Ця косметика творить чудеса з нашою шкірою, вона підходить для всіх типів.

 

Косметику полюбили багато жінок, вона допомагає тим, хто багато працює і знаходиться в офісі або подорожує. Шкіра, з появою Фаберлік, отримала підтримку і такий необхідний для всіх кисень - основний компонент для життя клітини шкіри.

Купити косметику зараз реально для всіх, завдяки доступним цінам, акціям і знижкам.

Консультантам компанії Фаберлік дається можливість не тільки купувати косметику зі знижкою, але продавати і заробляти. Вся продукція Фаберлік створена з любов’ю, щоб дарувати радість кожного дня.  Купуйте косметику по низькій ціні на офіційному сайті компанії.

Акция каталога

Присоединяйтесь к Faberlic – получайте подарки!

Оставайтесь в нашей команде и получайте новые выгодные предложения. Делайте покупки по каждому из следующих 8 каталогов, и наборы хитов Faberlic достанутся вам по суперцене!

подробнее

Случайная новость

Опытные хозяйки знают: стирка – это большое искусство. Как и всякий творческий труд, она требует специальных средств, чтобы результат был безукоризненным. Продукты серии «Дом Faberlic» восстанавливают белизну и свежесть, ухаживают за тканями и продлевают срок их службы.

При регистрации на сайте Faberlic и заказе по каталогу №14 получите в подарок набор «Дом Faberlic» для ухода за белыми тканями!*

Шаг 1. С 26 сентября по 16 октября зарегистрируйтесь в Компании FABERLIC получите скидку от 20% на всю продукцию.

Шаг 2. До 16 октября оформите и оплатите заказ на сумму от 359 грн. (в ценах каталога), чтобы получить подарок.

Быть новичком выгодно!